Суд визнав протиправним перейменування вулиці в Херсоні іменем Катерини Гандзюк

Катерина Гандзюк

Відповідне рішення було ухвалено судом у середу, 6 листопада

П'ятий апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скарги Херсонської міської ради та Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка, і залишив без змін рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 10 травня щодо визнання протиправним рішення про перейменування вулиці Лютеранської у Херсоні на вулицю Катерини Гандзюк. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на пресслужбу суду.

"Судом оголошено вступну і резолютивну частини постанови, яка набрала законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення", - йдеться у повідомленні суду.

Також у суді зазначили, що розгляд справи "викликав суспільний резонанс серед громадськості".

Раніше Херсонський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов проти Херсонської міської ради та мера міста щодо скасування окремих пунктів рішення про перейменування вулиці в Херсоні на честь загиблої активістки Катерини Гандзюк.

Нагадаємо, 22 лютого на засіданні сесії Херсонської міської ради місцеві депутати вирішили перейменували вулицю Лютеранську на вулицю імені активістки Катерини Гандзюк.

 

Loading...