Новини » Політика Читать эту новость на русском

Суд поновив Андрія Кавецького на посаді начальника Держгеокадастру у Львівській області

Андрій Кавецький. lvivska.land.gov.ua

Рішенням Верховного суду Андрія Кавецького відсьогодні поновлено на посаді начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Про це повідомляють Варіанти з посиланням на власні джерела у Києві.

Зазначається, що Андрій Кавецький очолював ГУ Держгеокадастру з липня 2015 по жовтень 2017 року. За його керівництва значна увага надавалась роботі з забезпечення учасників АТО земельними ділянками, пожвавилось проведення земельних аукціонів з продажу права оренди с/г земель. За цими показниками Львівщина трималась серед лідерів по Україні.

Також керівник відзначився ефективністю своєї роботи, постійним діалогом з громадськістю та врахуванням думки населення області у вирішенні питань, віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Крім того, Кавецький цього року претендував на посаду Голови земельного відомства (Держгеокадастр Україні) і двічі був серед кандидатів на цю посаду.

Нагадаємо, екскерівник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк оскаржує своє звільнення з посади начальника управління та із органів прокуратури.

Loading...