Новини » Політика Читать эту новость на русском

США в ОБСЄ вимагають від Росії звільнити всіх українських політв'язнів

Наріман Мемедемінов в суді. Фото: Крымская солидарность

США закликають Росію звільнити координатора правозахисної групи "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва", правозахисника Еміра-Усеїна Куку та блогера Нарімана Мемедемінова

Росії має звільнити усіх українських політичних в'язнів, які залишаються в російських тюрмах. Про це заявив заступник глави місії США при ОБСЄ Гаррі Кеміан під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні у четвер, 7 листопада, повідомляє Укрінформ.

"Ми шкодуємо, що небажання Росії проявити відданість проведенню зустрічі на найвищому рівні лідерів "Нормандського квартету" блокує можливість прогресу в ключових питаннях. Тим часом багато українських політичних в'язнів залишаються в російських тюрмах. Росії вже давно пора звільнити цих ув'язнених та повернути їх у свої домівки та сім'ї", - заявив він.

Американський дипломат також закликав Росію звільнити координатора правозахисної групи "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва", правозахисника Еміра-Усеїна Куку та блогера Нарімана Мемедемінова.

Заступник глави місії США при ОБСЄ додав, що на сході України продовжує тривати гуманітарна катастрофа, причиною якої є Росія.

Нагадаємо, фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір", одного з координаторів громадського об'єднання "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва доставили в СІЗО Ростова-на-Дону.

Loading...