Новини » Політика Читать эту новость на русском

Шевченко запевнив, що поліція зможе контролювати лінію розмежування

ZIK

Підтримувати порядок на лінії розмежування поліції допоможе Нацгвардія. Без неї не вдалося б залучити такої кількості правоохоронців.

Незважаючи на те, що у поліції брак кадрів, вона зможе підтримувати порядок на Донбасі у разі вдалого розведення військ.

Про це в ефірі проекту "Народ проти" в ефірі телеканалу ZIK розповів директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

Він погодився із тезою, що, у разі вдалого розведення військ сил Нацполіції та Нацгвардії буде достатньо, щоб підтримувати порядок у Золотому та Петровському і й по всій лінії розмежування.

"Ми зробили прорахунки. За ним у нас вистачає, безумовно, із залученням Нацгвардії. Сумнівно, що без неї вистачило б стільки сил самих поліцейських. Тому й залучені і поліцейські, і нацгвардійці для підтримання безпеки, правопорядку, а також антидиверсійної роботи в цих районах", – розповів Шевченко.

Однак він не став називати, про яку саме кількість правоохоронців йдеться.

"Не готовий сказати. Боюсь, що навіть, якщо ці цифри є, вони непублічні з точки зору безпеки, щоб не оголошувати, скільки сил ми залучаємо. Говоримо так –достатню кількість для того, щоб підтримувати правопорядок і безпеку. Ця кількість збільшена в Золотому, в Станиці Луганській. Це різні підрозділи: і добровольчі батальйони уже поліцейської системи – колишні добробати міліції, це і штатні підрозділи сил поліції Донеччини, Луганщини, це і сили з регіонів", – розповів Шевченко.

Тож він підкреслив: незважаючи на те, що загалом у поліції є певний брак кадрів, цю функцію за допомогою Нацгвардії, виконати здатні.

Як повідомлялось, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявив, що українська сторона готова до розведення військ на ділянці №3.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що заходи з розведення сил у Петрівському планують розпочати 8 листопада. Однак згодом його перенесли.

Loading...