Новини » Події Читать эту новость на русском

Розведення сил у Петрівському переноситься на добу, – Сайдік

Мартін Сайдік

Відведення сил та засобів розпочнеться в суботу, 9 листопада 2019 року, о 12:00 за київським часом, стверджують в ОБСЄ

Тристороння контактна група (ТКГ) із урегулювання ситуації на Донбасі за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) ухвалили рішення про розведення сил та засобів у Петрівському 9 листопада. Про це  заявив спецпредставник ОБСЄ у ТКГ Мартін Сайдік, йдеться на сайті організації.

"Тристороння контактна група, за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України, погодила дату та час початку відновленого відведення сил та засобів на ділянці розведення у районі Петрівського. Відведення сил та засобів розпочнеться в суботу, 9 листопада 2019 року, о 12:00 за київським часом", - зазначив він.

Як повідомлялося, розведення сил та засобів уже відбулося на двох ділянках - №1 у районі смт Станиці Луганської та №2 у районі м. Золотого Луганської області. Українська сторона раніше заявляла готовність розпочати розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське за умови відсутності обстрілів протягом семи діб.

Новини за темою: Розведення сил у Петрівському: Що відбувається 8 листопада і як це вплине на зустріч у "нормандському форматі"

Уранці 8 листопада командувач Операції об'єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко заявив, що українська сторона готова розпочати 8 листопада о 12:00 розведення сил та засобів на ділянці Богданівка-Петрівське (Донецька область) на лінії розмежування за умови дзеркальних дій. Однак сьогодні свою готовність до розведення сил не підтримала інша сторона конфлікту.

Loading...