Новини » Політика Читать эту новость на русском

Розведення біля Золотого відбулося вчасно та безпечно, - Зеленський

Президент особисто відвідує місця, де планується розведення

Розведення біля Золотого. EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський відвідав офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, де зустрівся з головою місії Яшаром Халітом Чевіком і повідомив, що розведення сил біля Золотого відбулося вчасно. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Попри складну ситуацію, ми здійснили розведення поблизу Золотого. Зробили все в терміни й безпечно. За це ми вдячні всім: і військовим, і ОБСЄ, і всім, хто допомагав", – наголосив Зеленський.

Він додав, що особисто відвідує місця, де планується розведення сил і засобів, щоб оглянути умови життя місцевих мешканців та почути їхнє ставлення до розведення.

"Ми були у Станиці Луганській. Вже до кінця листопада там закінчать міст. Потім були в Золотому. Ми бачимо, що майже всі чекають розведення і радіють, що воно заплановане", – сказав голова держави.

Крім того, президент повідомив, що наразі у Золотому державна влада вже вирішує проблеми інфраструктури, доступу швидкої медичної допомоги та лікарів до місцевих мешканців.

Нагадаємо, раніше спецпредставник ОБСЄ у ТКГ Мартін Сайдік заявив, що тристороння контактна група із урегулювання ситуації на Донбасі за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей ухвалили рішення про розведення сил та засобів у Петрівському 9 листопада.

Loading...