Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рідні героїв Небесної сотні біля ОП закликають Зеленського не допустити припинення розслідування "справ Майдану"

Адміністрація Президента України. Фото: president.gov.ua

Активісти передали до Офісу президента звернення з вимогами

Біля будівлі Офісу президента України відбувається акція родичів загиблих героїв Небесної сотні та постраждалих учасників Революції гідності із закликом до президента Володимира Зеленського не допустити припинення розслідування "справ Майдану".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" станом на 13:00 біля будівлі Офісу президента зібралися декілька десятків родичів загиблих героїв Небесної сотні та постраждалих учасників Революції гідності, їхні адвокати, правозахисники, представники громадянського суспільства.

У руках учасники тримають плакати з написами: "Справа Майдану - іспит на гідність" "20.11.19 дедлайн!", "Справа Майдану - труба", "Не злий справу Майдану", "Врятуй розслідування".

Активісти передали до Офісу президента звернення з вимогами.

Також раніше учасники акції передали звернення зі своїми вимогами генеральному прокурору, прем'єр-міністру, голові ДБР і керівникам парламентських фракцій.

Серед вимог: не допустити припинення розслідування "справ Майдану", створення у ДБР управління з розслідування справ Майдану, призначити на посаду керівника у цьому управлінні Сергія Горбатюка, гарантувати відсутність тиску на розслідування справ із боку Андрія Портнова, а також низка інших вимог.

Крім того, учасники проведуть невеликий перформанс. Зокрема, пропускатимуть фотографії з порушеннями прав протестувальників під час Революції гідності через шредер, на якому написано "саботаж".

Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався справами Майдану. Сам він вважає, що все було сплановано. 

Loading...