Новини » Політика Читать эту новость на русском

Раду просять заборонити приватизувати Український державний центр радіочастот

з відкритих джерел

Нардепи направлять до Кабміну запит з проханням розширити список державних об'єктів, які не підлягають приватизації

Під час засідання парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки було розглянуто звернення народних депутатів щодо включення Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації, повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Комітет ухвалив рішення звернутися до прем'єр-міністра України з проханням розглянути пропозицію, висловлену Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Окрім цього, комітет розглянув ще декілька депутатських звернень, зокрема:

  • про можливість відновлення роботи Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин, що призвели до трагедії біля міста Іловайськ та Дебальцеве. Рішення Комітету: у рамках здійснення парламентського контролю звернутися до правоохоронних органів з проханням надати інформацію щодо стану розслідування обставин трагічних подій, які сталися біля міста Іловайськ та Дебальцеве Донецької області;
  • щодо поїздки народних депутатів - членів Комітету для ознайомлення з системами оперативного (бойового) управління, зв'язку, розвідки та спостереження.
  • розглянути можливість делегувати представників Комітету до складу Комісії, яка створюється у Міністерстві оборони для перевірки якості бронежилетів. Рішення Комітету: звернутися до Міністерства оборони з пропозицією включити членів Комітету Костенка Р.В. та Герасименка І.Л. до складу Комісії, яка створюється у Міністерстві оборони для перевірки якості бронежилетів.

Раніше повідомлялося, що в Україні почав діяти закон про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", який ліквідовує парламентську комісію щодо питань приватизації.

Loading...