Новини » Політика Читать эту новость на русском

Раді рекомендують дозволити помічникам нардепів мати іншу роботу за сумісництвом

з відкритих джерел

Зараз представники патронатної служби парламенту можуть вести викладацьку, наукову, творчу діяльності, медичну, інструкторську, спортивну та суддівську практики.

Профільний парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити законопроєкт №2313-2 щодо сумісництва працівників патронатної служби Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Як зазначається, під час засідання комітету було розглянуто законопроєкт №2313 та два альтернативних №2313-1 та №2313-2. За підсумками засідання було ухвалене рішення рекомендувати другий альтернативний документ.

Цим законопроєктом пропонується внести зміни до деяких положень Закону України "Про запобігання корупції", якими передбачаються виключення помічників-консультантів народних депутатів, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді з переліку осіб, на яких поширюються вимоги антикорупційного законодавства в частині заборони сумісництва, а також вимоги щодо передачі іншим особам належних їм підприємств та корпоративних прав. Окрім того законопроєктом пропонується внести зміни до примітки статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виключивши перерахованих осіб із числа суб’єктів правопорушень за цією статтею.

Зараз представники патронатної служби парламенту можуть вести викладацьку , наукову, творчу діяльності, медичну, інструкторську, спортивну та суддівську практики.

Автори законопроєкту очікують, що ухвалення цього законопроєкту дозволить нардепам залучати високопрофесійних фахівців на посади помічників-консультантів, секретарів та інше.

Раніше повідомлялося, що парламентський комітет з антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді законопроєкт №2203 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження спільної роботи близьких осіб.

 

Loading...