Президент країни повинен бути обережнішим і не сидіти в WhatsApp, – порада пранкера

Пранкери "Лексус" і "Вован" ZIK

Пранкери "Лексус" і "Вован" розповіли, як телефонували українським політикам

Для того, щоб не сталося такої ситуації, яку у депутатів від "Слуги народу" з пранкером "Джокером", самі пранкери рекомендують перевіряти кожен контакт і ставити "навідні" запитання, щоб забезпечити собі хоч якусь інформаційну безпеку.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив пранкер "Вован" (Володимир Кузнєцов).

Ведуча програми поцікавилась, як пранкерам вдалося додзвонитися до колишнього президента України Петра Порошенка. Пранкер "Вован" пояснив, що їм це вдалося через те, що Порошенко користується мобільним телефоном, який створює додаткові можливості для таких дій.

"Хоча насправді все таки президент країни повинен обережнішим і не сидіти у WhatsApp, не переписуватися з іншими політиками. Ну, це якісь правила безпеки, хоча багато, той же Макрон, використовують WhatsApp. Але я не рекомендую це і українським, і російським політикам. Взагалі нікому. Тому що відбуваються такі історії", – зазначив пранкер "Вован".

Також пранкер "Лексус" (Олексій Столяров) розповів про те, як в Україні пранкер "Джокер" зміг здійснити такий гучний пранк з народних депутатів. Він зауважив, що це відбулося, бо номер, з якого велось листування, швидше за все, не належав генпрокурору Руслану Рябошапці.

"Я хочу сказати, що нема ніякої інформації щодо того, що номер належав генпрокурору. Можливо, йому просто хтось написав і представився генпрокурором. Тут, знову ж таки, все залежить від людської довірливості. ... Треба перепровіряти кожен контакт, ставити "навідні" запитання і таким чином забезпечити собі хоч якусь інформаційну безпеку", – сказав пранкер "Лексус".

Нагадаємо, що "Слуга народу" хоче, аби правоохоронці взялися за листування із пранкерами.

Також раніше у мережі з’явилася переписка народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка із пранкером "Джокером", в якій парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі "важкого" життя. Відповідну переписку оприлюднило видання Страна.UA. Згідно з інформацією, пранкер листувався із Тищенком від імені генерального прокурора Руслана Рябошапки і зміг розпочати відверту розмову щодо політичного та світського життя співрозмовника.

Loading...