Новини » Політика Читать эту новость на русском

Посли США, Німеччини, Франції та Великої Британії відвідали Золоте

Очільник МВС Арсен Аваков розповів про забезпечення безпеки на ділянці розведення військ

Державна прикордонна служба

Дипломатичні представники Сполучених Штатів, Німеччини, Франції, Великої Британії разом із представниками української влади відвідали контрольний пункт в'їзду-виїзду "Золоте". Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби.

Згідно з повідомленням, візит іноземних представників, серед яких були тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, посол Німеччини Анка Фельдгузен, посол Франції Етьєн де Понсьен, посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, на ділянку розведення військ у зоні ООС у відбувся напередодні.

Натомість українську сторону представляли помічник президента Андрій Єрмак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда та начальник Генштабу Руслан Хомчак.

Як зазначається, під час візиту Арсен Аваков серед іншого розповів про забезпечення безпеки на ділянці розведення військ.

"Ми провели всю підготовчу роботу, включно з оперативними навчаннями всіх наших служб для координації і злагодження в роботі. Ще 30 вересня ми презентували панам послам рівень підготовки і технічного забезпечення наших сил на полігоні НГУ у селі Старе на Київщині. Там, зокрема, ми відпрацьовували координацію і єдине командування спільними операціями різних підрозділів системи МВС", - наголосив Аваков.

Нагадаємо, напередодні голова Луганської ОДА Сергій Гайдай заявив, що контрольний пункт в'їзду-виїзду "Золоте" готовий до відкриття з української сторони.

 

Loading...