Новини » Політика Читать эту новость на русском

Партія "Голос" заявила, що Україна повинна вийти з Мінських угод

Святослав Вакарчук. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На переконання політсили, наразі в України немає ні дипломатичної, ні військової можливості повернути тимчасово окуповані території Криму та Донбасу на своїх умовах

Партія Голос виступила за вихід України з Мінських угод, які були укладені для врегулювання конфлікту та припинення вогню на Донбасі.

У партії зазначили, що легітимізований Мінськими домовленостями російський план перетворення Донбасу на підконтрольну Кремлю автономію в складі України несе ризик втрати незалежності та суверенітету України.

"Ми вважаємо, що єдиний ефективний шлях для України сьогодні — це вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій", — заявили у партії Святослава Вакарчука.

У партії "Голос" вважають, що після виходу з Мінських угод українська влада має "навести лад на внутрішньому фронті" — вирішити економічні проблеми, побороти корупцію, посилити обороноздатність та підготувати мирний план на своїх умовах.

"Україна має перегрупуватись і зібрати сили, щоб повернути втрачені території та людей, які стали заручниками агресора. Повернути в тому числі ментально", — наголосили у партії.

Нагадаємо, що Франція та Німеччина привітали "позитивні зрушення" в реалізації Мінських угод та очікують подальшого досягнення прогресу під час нормандської зустрічі в Парижі.

Loading...