На Львівщині трьох лікарів обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов'язків

ZIK ZIK

Жінка померла у пологовому відділенні однієї із центральних районних лікарень Львівщини. Сиротами залишились троє малолітніх дітей

Того дня 32-річна мешканка одного із сіл області народила здорове немовля, однак після цього її стан раптово погіршився. 

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

"Після консилярного огляду породіллі трьома професійними акушер-гінекологами їй не було проведено належного обстеження, не встановлено вірного діагнозу та не призначено відповідного лікування. Як наслідок, після проведення реанімаційних заходів жінка померла. Сиротами залишилось троє малолітніх дітей. Встановлено, що у разі проведення лікарями комплексу заходів щодо своєчасної діагностики смерті пацієнтки можна було б уникнути", – йдеться у повідомленні.

Такі дії лікарів кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки).

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Максимальний термін покарання, який загрожує медикам, – 2 роки позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що смерть породіллі на Львівщині розслідують як недбалість лікарів.

Loading...