Новини » Події Читать эту новость на русском

Міжнародна організація з міграції відправила гуманітарну допомогу на Донбас

КПВВ "Новотроїцьке". Фото: Держприкордонслужба.

На окуповану територію Донбасу відправили будівельні матеріали

Через КПВВ "Новотроїцьке" до тимчасово окупованої території України прослідували 17 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародної організації з міграції.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

"Для жителів Донбасу направлені будівельні матеріали загальною вагою 214 тонн", – йдеться у повідомленні.

Повідомляють також, що учора, 7 листопада,  військовослужбовці Краматорського та Донецького загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ "Мар’їнка" та "Новотроїцьке" припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема через лінію розмежування намагались провезти газове обладнання та предмети декору на загальну суму 57,5 тисячі гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Також у КПВВ "Новотроїцьке" та "Мар’їнка" прикордонники зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались "домовитися" щодо безперешкодного перетинання лінії розмежування. На такі пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови. Громадяни та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передані представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Нагадаємо, раніше у Шегинях прикордонники зупинили авто і виявили у вогнегаснику 5 кг бурштину.

Loading...