Королевська: Повернення боргів з пенсій для переселенців має бути уважно пропрацюване

Наталія Королевська

Захистити людину - це наш обов’язок, – сказала Королевська

Народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська заявила, що повернення боргів з пенсій для переселенців має бути уважно опрацюване.

Про це Королевська сказала під час виїзного засідання комітету з питань соцполітики та захисту ветеранів, повідомляє телеканал ZIK.

"Хочу всім нагадати за пенсії для переселенців. Ще 25 квітня 2018 року прийняли постанову, згідно з якою всі борги за пенсіями для переселенців, якщо людина пізніше приїхала або вчасно не переоформила своєї довідки, окремим порядком будуть перераховуватись. Минуло півтора року, і цей окремий порядок досі не відпрацьований і якщо людині призупинили пенсійну виплату, якщо вчасно не дали, то зараз вже півтора року позбавили права звертатися за цими нарахуваннями. Тому я прошу, щоб ми це дуже уважно опрацювали", – сказала Королевська.

Вона звернулася до Міністерства соціальної політики: "Я прошу як представник "Опозиційної платформи – За життя", як заступник комітету – не треба робити огульних заяв. Коли міністр виходить і каже: "ми будемо скорочувати і переводити на самофінансування заклади дитячої реабілітації". Але вся країна "стоїть на вухах", як це - скоротять реабілітаційні центри, не будуть надавати дітям допомогу. Не треба робити таких заяв. Давайте зробимо разом концепцію розвитку соціальної політики, приймемо і разом за нею будемо рухатися без політичних заяв. Захистити людину - це наш обов’язок".

Нагадаємо, люди на лінії розмежування поскаржились народній депутатці Наталії Королевській на те, що живуть у нестерпних умовах

Новини за темою: Начальниця відділення одного з держбанків наживалась на пенсіях переселенців
Новини за темою: КМУ спростив фінансування тимчасового житла для переселенців з окупованих територій

Loading...