Новини » Світ Читать эту новость на русском

Імпічмент Трампа: У Конгресі США оприлюднили ще два свідчення

Олександр Віндман. Фото EPA-EFE

Віндман був присутній під час телефонної розмові Трампа і Зеленського

У Палаті представників США оприлюднила стенограми свідчень головного експерта Ради національної безпеки щодо України Олександра Віндмана і колишнього співробітника Ради національної безпеки Фіони Гілл в рамках розслідування імпічменту президента Дональда Трампа, передає CNN.

Згідно з повідомленням, Віндман був одним з присутніх під час скандальної телефонної розмови президента США Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

На питання, коли українцям стало відомо про затримку допомоги США, Віндман сказав, що не було секретом, принаймні в урядових і офіційних каналах, що допомога в сфері безпеки була припинена.

Зазначається, що Фіона Гілл переглянула текстові повідомлення між послом в Європейському Союзі Гордоном Сондлендом та тодішнім спеціальним посланцем у питаннях Україні Куртом Волкером, оприлюднені під час розслідування імпічменту.

"З цих текстових повідомлень було очевидно, що вони мають на увазі розслідування, і це не те, на чому ми наполягали з точки зору національної безпеки", - сказала вона.

Гілл додала, що вони наполягали на проведенні розслідувань "в обмін на зустріч в Білому домі".

Нагадаємо, раніше комітети Палати представників США опублікували стенограму показань у справі про імпічмент президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора.

Loading...