Гончарук представив нового голову Держгеонадр

Гончарук представив нового Голову Державної служби геології та надр

Гончарук поставив новому керівнику чітке завдання

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Державної служби геології та надр Романа Опімаха.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Надрокористування — одна з найбільш корумпованих сфер у нашій країні. У суспільства не випадково немає довіри до цього органу. Проте я маю довіру до нового керівника, який має кардинально змінити механізми роботи служби", — наголосив Олексій Гончарук.

Глава Уряду додав, що "країна в досить скрутному становищі, зокрема, через те, що деякі працівники діяли не в інтересах країни".

"Ставлю новому керівнику чітке завдання. До кінця року позбутися саботажників, корупціонерів і очільників "схематозів". Орган повинен стати відкритим, увесь документообіг має бути максимально оцифрований", — підкреслив прем’єр-міністр.

Рішення про призначення нового Голови Державної служби геології та надр (Держгеонадр) було ухвалено в середу, 6 листопада, на засіданні Кабінету Міністрів.

Роман Опімах має понад 15 років досвіду взаємодії з органами державної влади та роботи зі стратегічного планування і підвищення ефективності процесів у сфері нафтогазової промисловості.

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Вадиму Гончаренку, тимчасово виконуючому обов’язки Голови Державної служби геології та надр України.

Loading...