Новини » Політика 553 Читать эту новость на русском

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

Ток-шоу "Народ проти" ZIK.UA

Про небезпеку, закладену у бюджеті-2020, і чому українці дізнаються про корупцію у ВРУ завдяки пранкерам, – детальніше на ZIKу

У п'ятницю, 8 листопада, з 19:00, на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

Розіграш замість правоохоронців. Чому українці дізнаються про корупцію в Раді завдяки пранкерам?

Прогрес, регрес або застій? Яка небезпека закладена у бюджеті 2020?

Бій за енергоринок! Чи поборють монополію і чому насправді побилиcь Герус і Ляшко?

Окрім цього, Юрій Михальчишин та Макс Бужанський зійшлися у "Битві без компромісів"!

А перед народом відповідали одразу два чинних міністри!

Все це, а також інтерв'ю із неочікуваним спецгостем - директором Департаменту комунікацій МВС України Артемом Шевченком у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

У програмі взяли участь: Олексій Оржель, Юрій Бублик, Олександр Дубінський, Антон Геращенко, Олексій Кучеренко, Михайло Добкін, Анна Скороход, Олена Шкрум та інші.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут

Попередні випуски проєкту "Народ проти" можна переглянути тут

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...