live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Генпрокуратура отримала доступ до бази реєстрів Мін’юсту

Генпрокуратура

У Генпрокуратурі вивчають можливе втручання в бази Мін'юсту "чорних реєстраторів"

Генеральна прокуратура отримала доступ до баз даних єдиних та державних реєстрів у Міністерстві юстиції України та ДП "Національні інформаційні системи" для виявлення несанкціонованих втручань.

Як зазначає пресслужба ГПУ, копіювання даних проводив Департамент процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях і на це було отримано відповідні ухвали суду.

Зокрема, слідство вивчає можливі зловживання повноваженнями окремими представниками під час реєстрації та службовими особами Міністерства юстиції під час здійснення контролю у сфері держреєстрації.

У ГПУ повідомляють, що під час досудового розслідування ними отримано інформацію про численні факти діяльності так званих "чорних реєстраторів" щодо незаконного зняття обтяжень, переходу прав власності на об’єкти нерухомого та рухомого майна, зміни корпоративних прав підприємств тощо.

У відомстві додають, що усі дії проводяться за повного та всебічного сприяння керівництва Мін’юсту і ДП "Національні інформаційні системи".

Раніше повідомлялося, що прокуратура проводить обшуки в охоронній фірмі "Центр", ймовірно, вони пов’язані з катуванням дітей у "Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей", відомому як "Світанок".

 Loading...
Loading...
Loading...