Новини » Політика Читать эту новость на русском

Дубінський: Яременко не збирається йти з посади голови комітету ВРУ

Нардеп наголосив, що потрібно підняти питання про зняття Яременка після оприлюднення листування

Фото: Богдан Яременко (Facebook)

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що народний депутат Богдан Яременко не має наміру йти зі своєї посади голови комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це він сказав під час прямого включення на телеканалі ZIK.

"Я знаю, що він не збирається йти з цієї посади. Я думаю, що це цілком правильна позиція з точки зору логіки, тому що, якщо депутатів знімати з поста керівника комітету за листування, то так само треба знімати пана Тищенка з посади начальника групи з 15 депутатів партії "Слуга народу", замкерівника фракції. Потрібно його зняти після оприлюднення листування? Очевидно потрібно. Давайте піднімемо це питання", - зазначив Дубінський.

Він розповів чи вважає, що репутаційних втрат в цьому випадку недостатньо, щоб позбавити цієї посади Яременка.

"Я вважаю, що репутаційні втрати для партії це не зниження тарифів, не зниження податків і не введення доступного розмитнення автомобілів. А це втрати самотності однієї людини", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше народний депутат, співголова "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович заявив, що нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко не може представляти Україну на міжнародній арені. Це не обличчя нашої держави, а "пройдисвіта", який заохочує сексуальну експлуатацію жінок.

Loading...