Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 20 Читать эту новость на русском

Верховний суд переніс розгляд касації засудженого Пукача на грудень

Олексій Пукач. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Розгляд касації у справі Гонгадзе відбудеться 5 грудня.

Сьогодні Верховний суд переніс розгляд касаційної скарги щодо справи Олексія Пукача на 5 грудня.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

За його словами, сьогодні у Верховному суді відбулося чергове засідання щодо справи вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. На ньому оголосили перерву до 5 грудня.

Наразі в ній головний фігурант — це ексголова департаменту зовнішнього нагляду МВС Олексій Пукач. У 2013 році Пукач вже отримав свій вирок, а в 2015 році він подав касаційну скаргу щодо зменшення довічного ув'язнення до п'ятнадцяти років, і саме за законом Надії Савченко, якщо цю скаргу підтвердять, він може одразу вийти після рішення суду.

26 листопада має відбутися судове засідання у Печерському суді, на якому будуть розглядати продовження касаційної скарги і якщо її задовольнять, то  розгляд справи буде 5 грудня.

Нагадаємо, що Касаційний суд Верховного суду вже переносив розгляд касаційної скарги щодо вироку ексгенералу Міністерства внутрішніх справ України Олексію Пукачу, засудженому до довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Раніше повідомлялося, що колишній генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач, засуджений до довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, може вийти на свободу.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News