У Раді створили робочу групу з напрацювання законодавства на підтримку сімей з дітьми

Фото з відкритих джерел

У Раді створять робочу групу, яка на законодавчому рівні перейматиметься питаннями соціальної підтримки сімей з дітьми

У парламентському комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики створили робочу групу з напрацювання законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення рівня соціальної підтримки сімей з дітьми. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Відповідну ініціативу було підтримано під час засідання комітету.

До комітету долучили 15 представників, серед яких народні депутати, працівники апарату парламенту, представники Міністерства розвитку громад, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку громад, Міністерства соціальної політики, уповноважений президента у справах дитини, члени громадської ради при комітеті.

Перше засідання заплановане на 14 листопада.

Також, під час засідання було розглянуто законопроєкт №1219 "Про соціальне становище та невідкладні заходи з удосконалення діяльності захисту прав дитини".

"Основна проблема полягає у тому, що дії органів влади у цій сфері досить розбалансовані, а становище дитини завжди є інтегрованим показником соціально-економічної ситуації", - зазначив ініціатор законопроєкту нардеп Юрій Павленко.

На його думку наразі реформи у різних сферах проводять без урахування прав дитини, що породило вже низку проблем, з якими стикається кожна категорія дітей.

Учасниками комітету було запропоновано затвердити комплекс заходів для поліпшення становища дітей.

"Місцеві і центральні органи влади мають визначити і побачити питання захисту прав дітей як пріоритет своєї діяльності. Всі міністерства мають крутитися навколо дитини, забезпечуючи її потреби, а не навпаки", - додав він.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики ВРУ визначив роботу із захисту прав дитини одним із пріоритетних напрямків. Буде проаналізовано роботу кожного чиновника, відповідального за дитинство.

Loading...