Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Тренер "Сент-Етьєна" Клод Пюель Пюель: З "Олександрією" ми не будемо фаворитами

Головний тренер французького «Сент-Етьєна» Клод Пюель / ua-football.com

Головний тренер французького "Сент-Етьєна" Клод Пюель на передматчевій прес-конференції розповів про сьогоднішній матч Ліги Європи з "Олександрією".

– Ви вже знаєте стартовий склад своєї команди на майбутній матч?

– У мене немає основи, як такої. В команді є група гравців, які повністю викладаються. Ці гравці знають, як проявити згуртованість і характер. Ми граємо кожні три дні, матчі з високою інтенсивністю, і розраховуємо на кожного гравця команди.

– Чи вважаєте ви, що ваша команда в цій грі буде фаворитом?

– Ми не будемо фаворитами, тому що зіткнемося з дуже дисциплінованою командою, у якій відмінно поставлена ​​гра, сама структура гри. Вони не випадково взяли очко в матчі проти нас у Франції. Ми дуже поважаємо наших опонентів, завтра буде дуже важка для нас гра.

– Чи згодні ви, що для вашої команди майбутній матч – останній шанс зачепитися за плей-оф?

– Скажімо так, що це той матч, який дозволить нам продовжувати сподіватися. Це міні-чемпіонат, і перше коло вже пройдено. Тут вже не до жартів. Завтра ми будемо грати з командою, яка знаходиться в такому ж положенні, як і ми. Так, ми граємо на виїзді, але ми повинні зосередитися на нашій грі і брати очки.

– Вільям Саліба травмований. Це серйозна втрата для вашої команди?

– Звичайно, це неприємна втрата, так як Саліба помітно додав у останніх матчах. Також у нас не зіграють Янн М’Віла, Шарль Аби, Йоан Кабай і Кевін Монне-Паке. Всі ці гравці важливі для нас, але ми зможемо їх замінити.

 

 

Loading...