Новини » Політика 131 Читать эту новость на русском

Суд зобов’язав ДБР розпочати кримінальне розслідування проти Олександра Ткаченка

ДБР розслідуватиме справу проти Олександра Ткаченка з відкритих джерел

Олександру Ткаченку інкримінують "зловживання владою або службовим становищем"

31 жовтня 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив скаргу на бездіяльність Державного бюро розслідувань і зобов’язав посадових осіб ДБР внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення посадовою особою ‒ головою Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Ткаченком О. В. ‒ кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 344 ("Втручання у діяльність державного діяча"), ч. 1 ст. 14 ("Готування до злочину"), ч. 2 ст. 364 ("Зловживання владою або службовим становищем") Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє сайт політсили "Опозиційна платформа – За життя".

У політсилі нагадують, що 3 жовтня 2019 року Верховна Рада України прийняла закон "Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з набранням чинності Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні"" (реєстр. № 0896 від 29.08.2019), яким дозволила приватизацію ПрАТ "Одеська кіностудія".

На думку народних депутатів від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Рената Кузьміна, Василя Німченка та Юрія Загороднього, обставини прийняття цього закону свідчать про те, що він був корупційно пролобійований народним депутатом від фракції "Слуги народу" Олександром Ткаченком, який обіймав посаду члена Наглядової ради ПрАТ "Одеська кіностудія" ‒ представника акціонера ТОВ "Нова кіностудія".

Loading...
Loading...
Loading...