Сергій Льовочкін: Розведення сил в Петровському і Богданівці стане ще одним кроком до миру

Народний депутат Сергій Льовочкін

"Опозиційна платформа - За життя"

Сергій Льовочкін закликав активізувати законодавчу роботу, необхідну для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Сергій Льовочкін переконаний, що розведення сил в Петровському і Богданівці стане ще одним кроком до миру.

Про це він заявив, коментуючи початок підготовки до розведення сил в районі населених пунктів Богданівка і Петровське Донецької області, повідомляє сайт політсили.

"Ми вітаємо підтвердження початку підготовки до розведення сил і засобів в районі Богданівки і Петровського. Це ще один доказ, що при наявності політичної волі мирний процес може рухатися вперед. Відкриваються реальні перспективи для зустрічі в Нормандському форматі, де повинен бути узгоджений покроковий план для політичного врегулювання тривалого і кровопролитного конфлікту на Донбасі", – підкреслив опозиційний політик.

Він зазначив, що це дає надію на перехід до реалізації політичної частини Мінських угод.

"Сьогодні важливо об'єднати зусилля всіх політиків і партій, які хочуть завершити війну, і, нарешті, об'єднати і країну, і український народ", – наголосив Сергій Льовочкін.

Парламентарій також закликав активізувати законодавчу роботу, необхідну для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі, і нагадав, що "Опозиційна платформа – За життя" підготувала пакет необхідних законопроектів.

""Опозиційна платформа – За життя" – перша і єдина партія, яка внесла законопроєкти, необхідні для політичного врегулювання. Ми готові їх обговорювати з колегами-парламентаріями, працювати у комітетах, щоб забезпечити їх прийняття в сесійній залі", – зазначив політик.

"Тому ми закликаємо всіх народних депутатів відкинути політичні амбіції, припинити спекуляції, які шкодять мирного процесу, і сконцентруватися на підготовці та реалізації кроків, які дозволять припинити війну, повернути території і людей. Цього чекає весь український народ, і ми просто зобов'язані виправдати його надії", – резюмував Сергій Льовочкін.

Нагадаємо, 5 листопада Сергій Льовочкін разом з членами парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони відвідав Золоте (Луганська область) для проведення моніторингової місії. Мета місії – з'ясувати поточний стан справ з розведенням протиборчих сторін.

Ця місія буде працювати в рамках постійно діючої групи для оперативного реагування на зміни ситуації в зоні ООС і, зокрема, на лінії розведення сил і засобів.

 

Loading...