Новини » Світ 7 листопада, 2019, 3:10
Росія зміцнює військову присутність в Арктиці
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Росія активно зміцнює свою військову присутність в Арктиці та привертає увагу до цього факту за допомогою проведення там військових навчань і тестування нових ракет.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Від запуску першого в світі «бойового криголама» до навчання військових поводитися з оленячими упряжками, від поновлення радянських авіабаз і радіолокаційних станцій до пристосування збройових систем і бронетехніки до умов холодної погоди - Росія активно зміцнює свою військову присутність в Арктиці", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, метою Кремля є зміцнитися в якості переважаючої сили в регіоні, що володіє великими нерозвіданими ресурсами.

Проте у Росії пояснюють, що така активність - це відповідь на навчання НАТО у регіоні. А мета РФ спрямована на забезпечення миру в Арктиці. 

"Проте останні ракетні випробування, очевидно, покликані послужити сигналом і підкріпити територіальні претензії Москви", - зауважили у виданні. 

Нагадаємо, раніше Російська Федерація запустила новаторську плавучу атомну електростанцію «Академік Ломоновов», яка долатиме 5 тис. км від арктичного порту Мурманськ до Чукотки на Далекому Сході. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 21:12 :00