live
Новини » Події 19 Читать эту новость на русском

Росія активізувала забезпечення боєприпасами НЗФ на Донбасі, – розвідка

МІНОБОРОНИ
загрузка...
загрузка...

НЗФ намагаються приховати інформацію про аварії при транспортуванні боєприпасів та вибухонебезпечних матеріалів

Росія, попри заяви про нібито підтримку мирних ініціатив України, активізувала логістичне забезпечення незаконних збройних формувань на Донбасі.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво Росії, попри заяви про нібито підтримку мирних ініціатив України, активізувало логістичне забезпечення незаконних збройних формувань на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, з початку листопада цього року зросла інтенсивність завезення автомобільним транспортом з території РФ через неконтрольовані ділянки кордону боєприпасів та військового майна на бази зберігання 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Також зазначається, що рух автомобільних колон через населені пункти тимчасово окупованої української території здійснюється переважно у нічний час, що спричиняє збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Так, 5 листопада сталося зіткнення військової вантажівки, яка рухалась в колоні, з легковим автомобілем.

У відомстві додали, що НЗФ намагаються приховати інформацію про цю та інші аварії при транспортуванні боєприпасів та вибухонебезпечних матеріалів.

Нагадаємо, від початку поточної доби незаконні збройні формування здійснили 2 обстріли на Донбасі.

Loading...
Loading...
Loading...