Рада може розглянути закони щодо змін до Конституції до кінця року, - Вениславський

Верховна Рада

Попередньо закони можуть бути ухвалені до кінця року, а остаточно - не раніше ніж у лютому.

Всі президентські законопроєкти, які стосуються  внесення змін до Конституції України, Верховна Рада зможе розглянути у першому читанні до кінця року. Про це заявив представник президента у Конституційному суді Федір Вениславський, передає РБК-Україна.

"Верховна Рада затягувати це не буде. Після того, як Конституційний суд надасть висновок, законопроєкти будуть винесені на розгляд парламенту на найближчі пленарні засідання. Я думаю, що до Нового року абсолютно реально попередньо схвалити більшістю усі зміни до Конституції, якщо ми отримаємо позитивні висновки Конституційного суду по кожному законопроекту", - зазначив він та додав:

"Спочатку відбудеться підготовче засідання профільного комітету. Буде висновок комітету, потім повна процедура обговорення у Верховній раді, голосування більшістю у 226 голосів, а на наступній черговій сесії треба буде 300 голосів. Це вимога Конституції про те, що вони мають бути повністю затверджені на наступній черговій сесії. Тобто, це не раніше лютого місяця".

Раніше повідомлялося, що Конституційний суд України мав сьогодні ухвалити рішення по законопроєкту №1017 щодо зменшення кількості нардепів Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба установи.

 

Loading...