​Політв'язень Шумков припинив голодування

Олександр Шумков

Український в’язень Кремля Олександр Шумков, якого в Росії засудили до чотирьох років загального режиму за участь у "Правому секторі", припинив голодування.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook його тітка Людмила Шумкова.

Згідно з повідомленням, напередодні Шумкова в лікарні ФКЛПУ "Обласна лікарня" ФКУЗ МСЧ-69 відвідав його адвокат Роман Лизлов, однак правозахисника довго не пускали.

"Сашко припинив голодування під загрозою примусового годування. Сашко блідий, у нього не припиняються головні болі та болі в області спини, турбують судоми. Потрібного лікування не надають, проте дають невідомі пігулки та призначено курс уколів, яких саме і для чого невідомо", - зазначила Шумкова.

Як зазначається, ув'язнений Олександр розповів адвокату, що шприци з невідомою речовиною розпаковуються та заповнюються в іншому приміщенні, тому є ризик отримати інфекційне зараження.  Водночас керівник закладу на питання Лизлова відповідати відмовляється і відправляє до лікаря, якого ніколи немає на місці. 

Також ніякого результату не дають відвідини Уповноваженої з прав людини по Тверській області Надії Єгорової. Наразі адвокат Шумкова підготував низку відповідних звернень та скарг, про ситуацію знають також і в Посольстві України в РФ.

Нагадаємо, український в’язень Кремля Олександр Шумков, якого в Росії засудили до чотирьох років загального режиму за участь у "Правому секторі", 14 жовтня оголосив голодування

Згодом його адвокат Роман Лизлов повідомив, що Шумкова вивезли із колонії у місті Торжок до одного з московських СІЗО

Loading...