Офіційно: Парламентські слухання на тему земельної реформи відбудуться 4 грудня

Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано постанову про проведення парламентських слухань на тему: "Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення" (4 грудня 2019 року).

Про це йдеться у випуску видання від 7 листопада.

Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Як зазначається у пояснювальній записці, метою парламентських слухань є привернення уваги органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадськості, експертного середовища до проблемних питань обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Завданням слухань є залучення до обговорення вітчизняної моделі обігу земель сільськогосподарського призначення представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, аграрних асоціацій, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців, експертів, власників та користувачів земель сільськогосподарського призначення, політиків та широкої громадськості.

Автор проєкту постанови Микола Сольський (фракція "Слуга народу") пропонує провести слухання 4 грудня.

Раніше повідомлялося, що до запуску земельної реформи в громадах з’являться безкоштовні земельні радники та юристи з земельних правовідносин.

Loading...