Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 36 Читать эту новость на русском

Обличчя української влади не таке, як у Яременка, – Володимир Кацман

Володимир Кацман

Експерт вважає, що нардеп Яременко повинен нести реальну відповідальність, оскільки він є обличчям України на міжнародній арені

Нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко як людина, яка є обличчям України у світі, має понести відповідальність за свої дії.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Заслужений журналіст України зауважив, що скандальний депутат від провладної політичної сили Богдан Яременко є обличчям України на міжнародній арені. З огляду на це Володимир Кацман здивувався, чому проти цього депутата фракцією "Слуга народу" не були застосовані жодні заходи, щоб Україну не бачили такою в світі.

"Це обличчя української влади в наших міжнародних відносинах. Невже в України таке потворне обличчя, таке антиморальне, яке за гроші платників податків сидить і розважає свою хіть? Скажіть, це таке обличчя української влади? Та ні, мені здається, що обличчя української влади, ну, принаймні, не таке, як у Яременка", – наголосив Кацман.

Експерт нагадав, що Богдан Яременко написав заяву про складання повноважень голови парламентського комітету (нагадаємо, він очолює Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. – Ред.). Проте, каже Володимир Кацман, такий документ нічого не вартий без реєстрації у ВРУ. Він переконаний, що Яременко має понести реальну відповідальність. Хоча виглядає, що "слуги народу" не поспішають реагувати, вони хочуть "зам'яти" цю справу, каже Володимир Кацман.

"Мала б бути моментальна реакція фракції. Є політична відповідальність, і про неї весь час говорять можновладці. Невже цей Яременко не розуміє, що своїми діями він вистрілює з пістолета у свій рейтинг,  рейтинг своєї політичної сили і навіть у рейтинг президента", – зазначив експерт.

Як повідомляли, народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко 29 жовтня під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств та домовлявся про зустріч за гроші.

Після резонансу у ЗМІ Богдан Яременко заявив, що "інтимне" листування було несправжнім, таким чином він хотів продемонструвати протест.

Згодом Яременко вибачився за ситуацію із його скандальними переписками. Яременко заявив, що те, що відбувається довкола нього – це провокація проти фракції. Окрім того, він назвав журналістів, які працюють у Верховній Раді України, "шалавами".

Керівники усіх фракцій виступили із вимогою звільнення народного депутата Богдана Яременка з посади голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

1 листопада стало відомо, що Богдан Яременко написав заяву про складання повноважень голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News