Бійка Ляшка з Герусом: Поліція відкрила кримінальне провадження

Олег Ляшко і Андрій Герус побилися 6 листопада в аеропорту «Бориспіль»

Головне управління поліції в Київській області відкрило кримінальне провадження за фактом бійки колишнього голови фракції "Радикальної партії", ексдепутата Верховної Ради Олега Ляшка з головою комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.

"Поліція відкриває справу і буде розслідувати", - зазначив співрозмовник видання.

За його словами, оскільки до поліції ніхто зі сторін бійки не звертався - ні Ляшко, ні Герус, то справа за ст. 125 (легкі тілесні ушкодження) Кримінального кодексу не відкривалася.

За якою тоді статтею розпочато розслідування, співрозмовник видання не уточнив. Однак додав, що у рамках цього провадження поліція має намір допитати самого Ляшка, а також очевидців - співробітників аеропорту.

Як повідомлялося, Олег Ляшко та Андрій Герус почубилися напередодні у аеропорту "Бориспіль". Причиною стало відкриття імпорту електроенергії з Росії. Ляшко вважає, що Герус діє у цьому питанні в інтересах країни-агресора. Герус звинувачення відкридає і заявляє, що лідер Радикальної партії навмисно провокував його на бійку.

Loading...