Новини » Суспільство 7 листопада, 2019, 0:29
5 продуктів, які не бажано розігрівати
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Спеціалісти в області харчування назвали продукти, які не варто розігрівати повторно, адже при цьому у їжі формуються небезпечні компоненти.

Про це повідомляє Ukrhealth.

На думку експертів, повторний розігрів деяких страв може бути небезпечним для здоров'я. Зокерма, не бажано повторно підігрівати такі продукти:

Яйця. Цю страву фахівці не радять розігрівати після того, як їжа вже була приготована. Адже повторна термообробка продукту може сприяти виникненню токсинів, які впливають на організм людини як канцерогени. 

М'ясо. Це продукт також не бажан розігрівати повторно, адже після того, як м'ясо декілька разів піддавалося високій температурі, воно втратило корисні для здоров'я білки. Наслідком такої розігрітої страви може стати порушення в обміні речовин, метеоризм, важкість та інші шлункові розлади. 

Гриби. Фахівці радять готувати страви з грибами лише з розрахунком на одноразове вживання, адже повторне розігрівання також може викликати розлади шлунку. 

Зелені овочі. Ці продукти можуть стати небезпечними, якщо їх розігрівати декілька разів. Це пояснюється тим, що в зелених овочах є велика кількість мінералів та заліза, які при постійному нагріванні можуть провокувати процеси утворення небезпечних речовин, аж до канцерогенів.

Картопля. Цей продукт також не рекомендують декілька разів піддавати термічній обробці. Адже при постійному розігріванні страв з картоплі, їжа не лише втрачає корисні речовини, але й може спровокувати нудоту або харчове отруєння. 

Нагадаємо, нещодавно в Ісландії виставили на огляд куплені 10 років тому в МакДональдсі бургер та картоплю фрі, які за цей час майже не змінилися. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-25 13:53 :18