Єрмак таки відсторонив Богдана від президента Зеленського, – джерела ZIKу

Андрій Богдан. Фото: 2000.ua

Помічник президента Андрій Єрмак останнім часом таки відсторонив керівника Офісу президента Андрія Богдана від президента Зеленського.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK повідомив ведучий Назар Довгий, посилаючись на інформацію з джерел ZIKу.

«Тут, до речі, що цікаво: за інформацією телеканалу ZIK, останнім часом Андрій Єрмак таки відсторонив керівника Офісу президента Андрія Богдана від президента Зеленського. Саме Богдан, нагадаю, і Коломойський намагаються поставити своїх людей на ключові посади у Києві, але успіхи Єрмака і Тищенка їм у цьому заважають. Це, до речі, може бути причиною для певного протистояння між двома групами», – сказав ведучий.

Як повідомляли, голова Офісу президента Андрій Богдан заявляв, що ні він, ні глава держави Володимир Зеленський не бачилися із Рудольфом Джуліані, натомість зустріч Андрія Єрмака із американським адвокатом, якщо вона відбулася, – це ініціатива самого Єрмака.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що не дотичний до прийняття будь-яких рішень щодо «Привату» і не чув, щоб помічник президента Андрій Єрмак займався цим питанням.  

Loading...