Влада не лише не вчиться на власних помилках, але й на помилках попередників, – Мустафін

ZIK

За увесь період Незалежності кожна українська влада конфліктувала зі ЗМІ, намагаючись обмежити їхню діяльність під будь-якими приводами. Однак, слід не забувати, що, разом із тим, практично кожна влада погано закінчувала, багато в чому й завдяки цим медіа. Влада не вчиться на власних помилках, як і на помилках попередників.

Таку думку в ефірі проєкту "Деталі дня" на телеканалі ZIK висловив медіаексперт Олексій Мустафін.

Коментуючи ідею низки нардепів про покарання журналістів, які публікують "фейки", він зазначив: будь-яка українська влада ще з часів Кравчука була незадоволена засобами масової інформації. Завжди з’являлись все нові ініціативи, як обмежити діяльність медіа під різними приводами.

"В принципі, методи залишаються тими самими. Тому мені здається, що все це просто спалах вже старої хвороби", – зазначив Мустафін.

Водночас, він зазначив: цікаво, що свого часу нинішній нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко сам страждав від утисків влади, коли був керівником ТРК і ведучим програми "Після мова".

"Програму двічі закривали, там були різні приводи. Тому подібні ініціативи є ще дивнішими", – зазначив медіаексперт.

Та, за його словами, кожна українська влада конфліктувала зі ЗМІ, намагаючись обмежити їхню діяльність, і погано закінчувала, багато в чому й завдяки цим медіа.

"Взагалі в Україні, як правило, на виборах перемагає опозиція. Мабуть недарма так відбувається, оскільки влада не вчиться не те, що на власних помилках, але й на помилках попередників", – підкреслив Олексій Мустафін.

Як повідомлялось, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал "112 Україна" цифрових ліцензій на мовлення.

Напередодні цього, 5 вересня, Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутись до суду задля вирішення питання з телеканалом "NewsОne" та призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

16 жовтня, парламентський комітет з питань свободи слова відхилив пропозицію голови органу, депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Нестора Шуфрича звернутись до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, аби регулятор відкликав позов до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

Loading...