Новини » Політика 6 листопада, 2019, 11:29
Уряд Австрії виділив мільйон євро на допомогу мешканцям Донбасу і розмінування
Ілюстративне фото (flickr.com ministryofdefenceua)
Ілюстративне фото (flickr.com ministryofdefenceua)

Уряд Австрії вирішив надати 500 тисяч євро Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ) і ще 500 тисяч євро австрійським неурядовим організаціям для пом'якшення надзвичайної ситуації в кризових регіонах України.

Про це повідомляє австрійське агентство АРА

"Австрія підтримує Україну в кризі, яка триває вже більше п'яти років. Виділивши 1 мільйон євро, ми хочемо полегшити доступ гуманітарної допомоги і підтримати операції з розмінування в конфліктних регіонах", –заявив міністр закордонних справ Александр Шалленберг.

Зазначається, що в рамках своєї діяльності з надання надзвичайної допомоги австрійські неурядові організації забезпечують цивільне населення предметами першої необхідності і надають медичну допомогу, психосоціальну підтримку та юридичні консультації.

Крім того, цивільне населення стикається з постійною загрозою протипіхотних мін.
"Австрія послідовно виступає за розмінування та знищення протипіхотних наземних мін, які завдають величезних страждань цивільному населенню і перешкоджають розвитку і відновленню", – додав Шалленберг.

У свою чергу у Міністерстві закордонних справ подякували Автрії за надану допомогу.

"Дякуємо уряду Австрії за новий транш гуманітарної допомоги в розмірі 1 млн євро на щоденну підтримку жителів сходу України та на розмінування Донбасу" - сказано у повідомленні, опублікованому в Twitter.

Нагадаємо, раніше у штабі ООС заявили, що розведення військ не можна вважати відступом української армії, а після відведення створюється не "сіра зона", а район безпеки.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 03:29 :21