live
Новини » Спорт 68

Тренер загребського «Динамо» Ненад Бьєліца: Нас влаштовує лише перемога. Ми вийдемо на поле по неї

Головний тренер загребського «Динамо» Ненад Бьєліца / sport.ua

Головний тренер загребського «Динамо» Ненад Бьєліца відповів на запитання журналістів перед сьогоднішньою домашньою грою із «Шахтарем» в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

– На нас чекає великий, доленосний, вирішальний матч. Мені приємно констатувати, що вас, журналістів, сьогодні більше, ніж на поєдинку чемпіонату Хорватії. Також нас підтримає більше вболівальників. Ми радіємо результатам, яких домоглися раніше, а після матчів з «Аталантою» і з «Шахтарем» у Харкові ще краще підготовлені. Футболісти в гарній формі ментально й фізично, вони свіжі, дуже мотивовані та водночас спокійні, адже дістають задоволення від гри. Так буде і завтра.

– Хто фаворит поєдинку?

– Зараз незрозуміло. Шанси 50 на 50. Суперник є гарним і дуже досвідченим, проте і в нас велике бажання, воля до перемоги, що завтра й спробуємо довести. Зустрічаються дві міцні команди. Зробимо все можливе, аби використати свої найкращі сторони та здобути перемогу.

– Чи не думаєте ви, що «Шахтар» може недооцінити «Динамо»?

– Я б так не сказав. Чекаю агресивного «Динамо», такого ж, яким воно було в Харкові. Хочу бачити відповідні дії і в атаці, і в обороні. Завтра все продемонструємо.

– Після матчу в Харкові у вас достатньо інформації щодо можливостей «Шахтаря». Що хотілося б змінити, спираючись на досвід першої зустрічі?

– Я очікую лише ще більшої концентрації – всі 90 хвилин. «Шахтар» – чудова, дуже серйозна команда, яка домагається гарних результатів. У складі суперника є міцні виконавці, здатні своїми діями змінювати перебіг матчу. Це вимагає цілковитої зібраності – від першої до останньої хвилини. Минулого разу у двох-трьох ситуаціях нам цього забракло.

– Як ставитеся до того, що в «Шахтаря» не буде Коноплянки та Соломона? І які у вас утрати?

– У нас достатньо висококваліфікованих футболістів, які зможуть замінити тих, хто не зіграє. Так само і в «Шахтаря».

– Обидва клуби претендують на вихід до плей-оф Ліги чемпіонів. Звісно, кожен тренер скаже, що вдома його команда гратиме виключно на перемогу, та зрештою зараз вас улаштовує навіть нічия. Якщо завтра до 80-ї хвилини триматиметься рівний рахунок, «Динамо» йтиме в атаку і намагатиметься обов’язково виграти цей матч?

– Нас влаштовує лише перемога. Ми вийдемо на поле по неї.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...