Серіал "Слуга народу" із Зеленським покажуть по білоруському телебаченню

Серіал «Слуга народу»

Головний білоруський державний телеканал "Беларусь-1" покаже український серіал "Слуга народу", де головну роль зіграв Володимир Зеленський, який переміг на президентських виборах в Україні у цьому році.

Про це повідомили у пресслужбі Белтелерадіокомпанії.

"З 11 листопада Белтелерадіокомпанія представить увазі глядачів український серіал "Слуга народу". Всі сезони цього багатосерійного фільму глядачі "Білорусь 1" зможуть побачити в вечірній прайм-тайм – о 20:00 з понеділка по п'ятницю", – сказано у повідомленні.

Трисезонний комедійний серіал загальною тривалістю 9,5 години розповідає про те, як проста людина з народу, шкільний учитель Василь Голобородько раптово стає президентом – завдяки випадковому відеоролику, викладеному в інтернеті його учнем.

"Слуга народу" є лауреатом міжнародних кінофестивалів у США, Німеччині, Україні, Південній Кореї.

Нагадаємо, раніше колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заявив, що у серіалі "Слуга народу" деякі моменти вказують, що його знімали про Росію, а не про Україну. Зокрема, там згадуються терміни тюремного ув'язнення, яких в Україні просто не існує або ж призначення чи звільнення міністрів, що не входить до повноважень президента України. 

Loading...