Рябошапка не бачить підстав для вручення підозри Богдану

Андрій Богдан. Фото EPA-EFE

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка сказав, що не бачить у матеріалах справи щодо глави Офісу президента Андрія Богдана чогось такого, що б призвело до вручення йому підозри.

Про це він заявив у інтерв’ю Лівому берегу.

Зокрема, на запитання про те, що він дружить з Богданом і, очевидно, якби в цьому провадженні було щось серйозне, він би йому сказав, Рябошапка відповів: «Я б не сказав, що це дружба... Давні приятельські стосунки».

Також Генпрокурор зазначив, що не бачить у матеріалах справи щось, що призвело б до вручення підозри Андрію Богдану.

«Якщо найближчим часом я підніматиму це провадження, то, очевидно, мене можуть звинуватити в тому, що намагатимусь вплинути на розслідування. Слідчий і прокурор – незалежні особи, нехай працюють. Будуть підстави – хай пред’являють підозру. Не я ж про неї повідомляю…Богдан – не відноситься до категорії спецсуб’єктів. І звичайний прокурор може підписати (підозру – ред)», – сказав Рябошапка.

Він підтвердив, що кримінальне провадження (щодо Богдана, – ред) розслідується ще з 2015 року.

«Богдан був одним із тих, кого дуже не любив Петро Олексійович. Навіть певний час переслідував. Я думаю, що тоді він міг би використати всі можливості, щоб тиснути на Богдана, в тому числі через це провадження. І врешті-решт, мені здається, що це провадження – не настільки складне, щоб п’ять років його розслідувати», – сказав Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інфомація, що ГПУ готує підозру голові Андрію Богдану. Але, знаючи авантюризм голови Офісу президента, є вирогідність, що це спланована акція.

Голова Офісу Президента Андрій Богдан прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про підготовку Генеральною прокуратурою йому підозри, заявивши, що ця інформація – фейк.

Loading...