Пранкер «Джокер» подякував ЗМІ і сказав, що вірить у четверту владу

Коллаж: ДС

Пранкер «Джокер», який став відомим завдяки розіграшам "слуг народу", подякував ЗМІ за увагу та сказав, що вірить у четверту владу.

Зокрема, про це йдеться на його Телеграм-каналі.

«Хочу звернутися до всіх ЗМІ, які написали мені листа з проханнями дати коментарі або інтерв’ю. Перш за все, хотів подякувати Вам і Вашим колегам по перу за Вашу увагу. (Провів роботу над помилками). Хоча б тому, що завдяки Вам про мене всі дізналися. Кажуть, мною цікавляться СБУ, ГПУ і НАБУ. Забавно буде, якщо за мене оголосять винагороду. Я просто вірю в четверту владу. З огляду на свою зайнятість, не можу швидко відповісти на всі запити журналістів. Відповім усім, поступово, – нікого не ображу. Уже сьогодні дам перший коментар виданню theБабель», – написав «Джокер».

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилася переписка народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка із пранкером «Джокером», в якій парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі «важкого» життя. Відповідну переписку оприлюднило видання Страна.UA. Згідно з інформацією, пранкер листувався із Тищенком від імені генерального прокурора Руслана Рябошапки і зміг розпочати відверту розмову щодо політичного та світського життя співрозмовника.

Також «Джокер» листувався з нардепом від Слуги народу Михайлом Радуцьким. Депутат Верховної Ради Михайло Радуцький від фракції «Слуги народу» підтвердив факт існування листування про доплати в конвертах для депутатів владної фракції, яка з’явилася в телеграм-каналі «Джокер».

Loading...