Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна запропонувала ЄС новий розділ в Угоді про асоціацію

Віцепрем'єр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна та Європейський Союз готуються розширити Угоду про асоціацію, додавши до неї новий розділ, присвячений реформам в сфері юстиції.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми підняли декілька ініціатив, які мають бути винесені на комісію Україна-ЄС. Йдеться про відкриття нового розділу в Угоді про асоціацію, присвяченого юстиції, поговорили про кроки, покликані поглибити нашу співпрацю в сфері енергетики. Також ми презентували план відкриття євроінтеграційних офісів у регіонах. Наші кроки отримали повне сприяння европейських колег", - зазначив Кулеба.

Він не уточнив, що саме увійде у новий розділ, посилаючись на конфіденційний характер переговорів.

"Наразі можу лише сказати, що ми йдемо за сценарієм, яким йшли із відкриттям нового розділу по енергетиці – від несприйняття в ЄС, до повної підтримки. Додам, що реформа юстиції важлива для нас тим, що це ті зміни, які матимуть безпосередній вплив на економічний розвиток",- додав Кулеба.

Нагадаємо, раніше віцепрем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що п’яте засідання Комітету асоціації Україна-ЄС, яке відбудеться сьогодні в Брюсселі (Королівство Бельгія), є дуже важливою подією, яка посилить динаміку відносин з Євросоюзом. 

Loading...