Ні кривавому бізнесу: Суд тимчасово закрив хутрову ферму у селі Сінгури

ZIK

Сьогодні Житомирський адміністративний суд ухвалив тимчасово закрити хутрову ферму у Сінгурах.

Про це повідомляє Уніан, у розпорядженні якого потрапило рішення суду. 

"Тимчасово зупинити діяльність ТОВ "Профуна" в Сінгурах, де вирощують норок, до моменту отримання цим товариством позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля", – сказано у документі.

Зазначається, що на суд прийшли як представники підприємства, так і активісти, що виступають за закриття ферми. За їх словами, рішення суду є справедливим. 

"Перемога в суді! Щойно Держекоінспекція виграла позов проти хутроферми голландського бізнесмена в Сінгурах і, увага, суд заборонив фермі здійснювати діяльність (забруднювати повітря) до проходження процедури оцінки впливу на довкілля та отримання дозволу на забруднення повітря", – прокоментував судове рішення організатор сьогоднішньої акції протесту Руслан Хоменко. 

Він наголосив, що проти діяльності жорстокого та брудного виробництва виступають і самі жителі села. Хоменко додав, що рішення суду може бути оскаржене, а тому активісти готуються захищати його в апеляційному суді. 

Нагадаємо, депутати Бродівської районної ради підтримали звернення до Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів щодо екологічної загрози майбутніх норкових ферм на території району.

Loading...