Новини » Політика 4 листопада, 2019, 22:26
Ця влада неспроможна побудувати поліцейську державу через інституційну слабкість, - Павленко
Народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Павленко
Народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Павленко

Через інституційну слабкість, влада не спроможна побудувати в Україні поліцейську державу. Цей процес перетвориться на шоу, клоунаду і цирк, які дуже погано закінчаться для держави.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України фракція «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Павленко.

Він зауважив, що для підготовки до приватизації землі та війни з ФОПами, владі потрібна сильна поліцейська держава.

«Йде побудова цієї держави. Але ця влада, в умовах інституційної слабкості, навіть не спроможна побудувати поліцейську державу. Це теж перетвориться на шоу, клоунаду і цирк, які дуже погано закінчаться. Але не просто для них погано закінчиться – це може дуже погано закінчитись для держави в цілому. Ось про що я говорю», - вважає пан Павленко.

За його словами, за всі роки незалежності в Адміністрації президента відбувалися дискусії між різними керівниками та органами влади, тому інформація про конфлікт між главою ОП Андрієм Богданом і керівником СБУ Іваном Бакановим не є чимось новим.

«Я не виключаю, що конфлікт міг відбутися, але проблема не в цьому. Проблема в дуже серйозній інституційні слабкості держави через війну між її органами», - пояснив пан Павленко.

Нагадаємо, Андрій Богдан потрапив у новий скандал – за даними ЗМІ, у нього стався конфлікт з главою СБУ Іваном Бакановим. Як повідомляють журналісти, дійшло навіть до бійки (що в ОП заперечують) – і з четверга Богдан не з’являється на роботі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 18:45 :00