Новини » Політика Читать эту новость на русском

Скороход: Коли сидиш поруч із колегами і чуєш, про що вони говорять, думаєш «краще б ти мовчав»

ZIK

Проблема нинішньої влади у її самовпевненості. Багато нардепів вважають, що схопили Бога за бороду і навіть не припускають, що далі потрібно вчитись та розвиватись. За 12-бальною шкалою професійність парламентарів можна оцінити у 6 балів.

Таку думку в ефірі проєкту «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK висловила народна депутатка України від фракції «Слуга народу» Анна Скороход.

Вона зізналась: коли дивиться на останні рішення, які ухвалює влада, та висловлення, які озвучують представники Кабміну, сумно стає.

«На жаль, вони не те, що не виправдовують покладених сподівань, але й, мені здається, найближчим часом може постати питання про їх заміну», – вважає Скороход.

Вона переконана: найбільша проблема нинішньої влади у самовпевненості. Це існує не лише в Кабміні, а й у Верховній Раді.

«Люди не аналізують, ухвалюють рішення на словах когось іншого, навіть не хочуть думати самі по собі і робити якийсь аналіз наслідків, які можна чекати з ухваленням того чи іншого закону», – зазначила парламентарка.

Вона розповіла: багато колег вважають, що досягли найбільшого успіху в житті і схопили Бога за бороду.

«У них навіть немає допустимості того, що вони помиляються, що десь щось треба вивчити, десь у чомусь розібратись. Наприклад, я не приховую, що брала уроки з енергетики, і беру їх досі. я розбираюсь із кожною темою, вивчаю ті ж енергопакети. Так, я мала із цим справу, коли працювала на підприємстві, розумію, як це працює. Але, щоб бути професіоналом треба навчатися, а не бути впевненим – «Я Бог, бо мене обрали депутатом», – наголосила Скороход.

Вона зізналась: часом, коли сидить поруч із колегами і чує, про що вони говорять, думає «краще б ти мовчав».

«Тут стає сумно не лише за колег, але й за країну», – підкреслила нардепка.

Водночас загальний рівень професійності депутатів за 12-бальною системою вона оцінила у 6 балів.

Як повідомлялось, у мережі з’явилась переписка народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка із пранкером «Джокером». Парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі з життя партії.

Loading...