Новини » Політика Читать эту новость на русском

У Кремлі заявили, що про зустріч у нормандському форматі до кінця року говорити передчасно

Дмитро Пєсков

Прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков коментуючи, як зрив розведення сил на Донбасі вплине на плани проведення саміту в нормандському форматі, підкреслив, що Росія хотіла б якомога швидше провести цю зустріч, але говорити про терміни нині передчасно.

Про це повідомляють ТАСС.

"Позиція Росії щодо нормандського формату незмінна і послідовна. Росія і президент Володимир Путін виступають за продовження роботи в нормандському форматі. Хочемо якомога швидше провести саміт, але разом з тим вважаємо, що цей саміт повинен бути добре підготовлений для забезпечення відповідної результативності. Поки передчасно говорити (про проведення саміту до кінця року, - ред.), поки як і раніше дуже багато питань залишається на порядку денному", - зазначив Пєсков.

Крім того, російський прессекретар відмовився коментувати зміст документа, який може бути прийнятий за підсумками майбутнього саміту.

"Не можу сказати, це ж ведеться дискретна підготовча робота, і було б неправильно вести її в публічному режимі. Це ніяк би не сприяло процесу підготовки та якнайшвидшого проведення зустрічі", - пояснив він.

Раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через незаконну поїздку депутата Державної думи Росії Олексія Журавльова на тимчасово окуповану територію України в Луганській області, яка відбулася з порушенням встановленого порядку перетину державного кордону України. 

Нагадаємо, за словами голови МЗС Вадима Пристайка, Росія хоче зірвати проведення саміту в нормандському форматі за допомогою обстрілів на ділянці розведення в Петрівському.

Loading...