Новини » Політика 5 листопада, 2019, 19:25
Медведчук: Скандали у «Слузі народу» – це відволікання уваги від реальних проблем
Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Останні скандали у Верховній Раді, зокрема із представниками «Слуги народу», справді можуть відволікати суспільство від набагато важливіших питань. Адже такі гучні історії сприймаються громадянами з особливою зацікавленістю.

Таку думку в ефірі проєкту «Чудова четвірка» на ZIK висловив Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

Він погодився із думкою, що останні скандали в «Слузі народу» справді можуть бути певним відволіканням уваги українців від глобальних тем у сторону чогось більш побутового.

«Це відволікання уваги є можливим, це може бути», – зазначив Медведчук.

Він переконаний: секс-скандал із представником «Слуги народу» Богданом Яременком, як і скандал навколо дорогого, начебто орендованого, будинку ще одного представника президентської фракції Олександра Ткаченка, лише відволікають увагу від головного.

«Просто це все є наявним, тим, що сприймається громадянами з особливою зацікавленістю, коли ці факти обговорюються, або щодо них йде дискусія. Та хочу звернути серйозну увагу на те, що відбулось минулого тижня у парламенті. Це один із законопроєктів, який був винесений нашою «Опозиційною платформою – За життя» і не був проголосований – щодо формування ціни вартості газу для населення», – підкреслив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що через секс-скандал народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко має скласти мандат.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:25 :26