Новини » Політика Читать эту новость на русском

Медведчук: «Секс-скандал» – це свідчення морально-етичних характеристик людей, які прийшли до ВРУ

Віктор Медведчук. Фото: Опозиційна платформа - За життя

«Секс-скандал» у ВРУ чи історія, що пов'язана з чиїмось будинком, – це все є свідченням морально-етичних характеристик тих, хто прийшов до Верховної Ради.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

Політик прокоментував останні скандали, які один за одним виникають у провладній партії «Слуга народу».

«Коли виникають ті чи інші скандали, як те, що ви сказали «секс-скандал», як те, що пов'язано з чиїмось будинком, – це все, безумовно, свідчення морально-етичних характеристик людей, які прийшли в парламент. Тому що можна скільки завгодно говорити про «секс-скандал», але ж це свідчення того, які навики або які характеристики, або що представляє собою людина на прізвище Яременко, який ще й до всього іншого очолює Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Як ця людина, представляючи монобільшість, може керувати такими питаннями, коли вона займається такими низькими справами, пов'язаними, в тому числі, із жіночою сексуальною експлуатацією?» – заявив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, народний депутат та колишній керівник «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко заселився в незадекларований маєток на Трухановому острові в Києві після того, як телеканал «1+1» показав розслідування про незаконність поселень там.

Як повідомляли, народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко 29 жовтня під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств та домовлявся про зустріч за гроші.

Керівники усіх фракцій виступили із вимогою звільнення народного депутата Богдана Яременка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. 1 листопада стало відомо, що Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Loading...