Новини » Політика 5 листопада, 2019, 20:35
Імпічмент Трампа: У США оприлюднили стенограми показань Волкера та Сондленда
news.yahoo.com
news.yahoo.com

Комітет із питань розвідки Палати представників Сполучених Штатів Америки опублікував стенограми свідчень колишнього представника США по Україні Курта Волкера та посла США в ЄС Гордона Сондленда у справі щодо імпічменту президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє пресслужба Конгресу.

Волкер у своїх свідченнях зазначив, що особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані навмисне робили "головним зв’язковим" із американським президентом для українських посадовців.

Він також розповів про те, як узгоджувалася заява, яку Україна мала публічно оголосити для отримання військової допомоги США. Головним у цьому процесі був Джуліані, який наполягав на обов’язковій згадці розслідування компанії Burisma і начебто втручання України в президентські вибори в США 2016 року. Зрештою Волкер узагалі порадив українським посадовцям відмовитися від виголошення цієї заяви до призначення нового генерального прокурора.

 

Свідчення Курта Волкера

 

Зокрема, Сондланд розповів, як він став учасником неофіційного каналу американської зовнішньої політики щодо України, про який згадував у своєму виступі тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

 

Свідчення Гордона Сондленда

 

Нагадаємо, напередодні комітети Палати представників Сполучених Штатів Америки, які вели розслідування у справі про імпічмент президента Дональда Трампа, оприлюднили стенограми свідчень колишнього посла США в Україні Марі Йованович і колишнього старшого радника державного секретаря Майкла Маккінлі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 02:22 :44