Новини » Політика 5 листопада, 2019, 21:10
Іллєнко: Влада відкрила всі шлюзи для масштабної приватизації, а це хибний крок
ZIK
ZIK

Скасування списку держпідприємств, які не підлягають приватизації, не є ознакою народовладдя, про яке говорить нова влада.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VІІІ скликання Андрій Іллєнко.

Пан Іллєнко вважає, що всі розмови Володимира Зеленського про народовладдя не мають сенсу, хоча б тому, що нова влада, без референдуму, запустила процес продажу всіх держпідприємств. Зокрема, він зауважив, що зараз в країні взагалі не існує державних підприємств, які не підлягають приватизації, тобто влада «відкрила всі шлюзи для масштабної приватизації».

«Це абсолютно хибний крок і це крок, який, насправді, посилить позиції українських олігархів, і не тільки українських, а просто буде розпродажем країни за безцінь в умовах війни, в умовах, коли навіть ці підприємства неможливо продати за нормальною ціною. І взагалі стратегічні підприємства мають бути у власності держави», – зазначив екснардеп.

Також, за його словами, те, що Зе-команда говорить про народовладдя, досі продовжує виглядати, як загальні фрази. На його думку, вже пройшло достатньо часу, щоб, принаймні, ухвалити відповідне законодавство, але цього навіть у проєкті немає.

«Теж саме питання землі. Дивіться, є всі соцопитування, які показують, що українці проти, абсолютна більшість, більше 70% проти ринку землі», – прокоментував Іллєнко та наголосив, що бачить абсолютну відмінність між заявами і діями влади.

Нагадаємо, у парламентському виданні «Голос України» опубліковано текст законопроєкту про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 15:48 :22