live
Новини » Економіка 79 Читать эту новость на русском

Гончарук: Плануємо наступного року закупити 470 карет швидкої допомоги

Фото УНІАН
загрузка...
загрузка...

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив, що пріоритетом уряду є якість медичної допомоги, планують закупити 470 карет швидкої допомоги.

Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук сказав під час брифінгу, – передає телеканал ZIK.

За його словами, якість медичної допомоги є одним з пріоритетних сегментів, на якому уряд концентрується. «В наступному році, в якості пріоритету звернемо увагу у сфері медицини на екстрену допомогу, тому що дуже багато українців не доїжджають до лікарень. Тобто, їх не вдається врятувати», – сказав Гончарук.

Він зазначив, що у бюджеті уряд запланував ресурси на придбання карет швидкої допомоги і на відділення екстреної допомоги. «Пропонуємо і маємо намір в наступному році закупити 470 карет швидкої і створити за сучасними стандартами мінімум 25 відділень швидкої», – сказав прем’єр-міністр.

Також він повідомив, що у сфері медицини уряд продовжуватиме нарощувати фінансування програми «Доступні ліки», особливо літнім і малозабезпеченим людям. «Дуже важливою частиною їхніх витрат є ліки. В наступному році ми більш ніж втричі збільшимо цю держпрограму. Ми вважаємо, що дуже важливий пріоритет – це якість надання цих ліків. Мережа, через яку вони можуть бути розповсюджені це також важливий пріоритет», – сказав Гончарук.

«В наступному році спробуємо врятувати всіх тих, кого держава може врятувати, через вдосконалення системи екстреної допомоги, через ліки, через допомогу для лікування за кордоном», – підсумував прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Гончарук назвав нові цифри держбюджету на 2020 рік.

Loading...
Loading...
Loading...